روحانی:

درباره آغاز به کار مراکز آموزشی هفته دیگر تصمیم‌گیری می‌شود

رییس جمهوری با بیان اینکه هفته دیگر درباره آغاز به کار مراکز اموزشی تصمیم‌گیری می‌شود، گفت: اگر بعد از پایان تعطیلات عید یعنی ۱۶ فروردین‌ماه کار آموزش‌ها شروع شد یک ماه به زمان تحصیلات افزوده می‌شود و اگر دیرتر شود یک مقدار به آن یک ماه اضافه خواهد شد.

روش های مدرن مبارزه با کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

کووید ۱۹ ویروس هوشمند و پیچیده ای است که مبارزه با آن نیازمند روش ها و ابزارهای است که دست کم مردم را قانع کند که مسئولان در حال تلاش برای مهار شیوع آن هستند و آنچنان که رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد می گوید استفاده از روش های مدرن برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا علاوه بر دقت و کیفیت، باعث ایجاد احساس اطمینان به مسئولان و آرامش روانی در مردم می شود.

سازمان انرژی اتمی: خللی در فعالیت ها و سیاست های صلح آمیز هسته ای ایران با اقدام نابخردانه ترامپ ایجاد نمی شود

سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که اقدام نابخردانه ترامپ در تحریم صالحی و این سازمان خللی در فعالیت ها و سیاست های صلح آمیز هسته ای ایران ایجاد نمی کند و انگیزه دانشمندان هسته ای را بیشتر می کند.

اصلاح‌طلبان با کمبود نامزد مواجه‌اند

رییس ستاد مرکزی انتخابات جبهه ائتلاف اصلاح طلبان گفت: جریان اصلاحات به طرز بی‌سابقه‌ای در تهران و سراسر کشور با نبود یا کمبود نامزد تاییدصلاحیت شده برای بستن لیست انتخاباتی مواجه است؛ براساس اعلام وزارت کشور در ۱۵۸ کرسی اساسا رقابتی وجود ندارد و در بسیاری از استان‌ها فاقد یک نامزد اصلاح‌طلب هستیم.

لزوم پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم تکرار

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.


برگزیده
یاداشت