لزوم پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم تکرار

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.

روحانی: تحریم ۲۰۰ میلیارد دلار از درآمد کشور را کاهش داد / مشکل آلودگی هوا فقط مخصوص ایران نیست

رئیس جمهور با اشاره به این که اگر در سال ۹۷ و ۹۸ تحریم نبودیم ۲۰۰ میلیارد دلار در اختیار کشور قرار می‌گرفت، گفت: در این شرایط عده‌ای می‌گویند تحریم چه کرده است و باید مدیریت آن را قوی کنیم.

یک کارشناس حقوق بین‌الملل:‌ نپیوستن به FATF تحریم‌ها را گسترش می‌دهد

یک کارشناس حقوق تجارت بین‌الملل و مشاور عالی دعاوی بین‌المللی گفت: تحریم‌ها لزوما پایدار نخواهند ماند اما در صورتی که به FATF ملحق نشویم، بی‌تردید اگر تحریم‌های آمریکا هم برداشته شود باز هم تحریم‌های ضد ایرانی منتفی نخواهد شد و گسترش می‌یابد.

تهران و واشنگتن به زودی مذاکره می‎کنند؟ / نشانه‌های تمایل به گفتگو، به روایت رسانه آمریکایی

اویل پرایس مدعی است تبادل زندانیان بین دو کشور در ابتدای هفته قبل یک قدم مثبت در عرصه دیپلماسی و روابط ایران و آمریکا بود. این گام البته می‌تواند آخرین گام نباشد و قدم‌های بعدی خود را در پی داشته باشد.

چهارمین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در آموزش و پژوهش در محمود آباد برگزار شد.

سخترانی پرفسور مهدی علائیان در محمود آباد

دکتر مهدی علائیان استاد تمام دانشگاه علم و صنعت ایران، دبیر علمی چهارمین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در آموزش و پژوهش، در محمودآباد، در بین دانشمندان و پژوهشگران کرامی سخنرانی داشتند.

روحانی خود را مستغنی از مشورت با جریان اصلاح طلب می‌دید/ رویگردانی مردم از اصلاح‌طلبان به معنی پیوستن به اردوگاه اصولگرایان نیست

چهره سیاسی اصلاح طلب معتقد است: متاسفانه از دوره دوم احساس شد آقای روحانی و حلقه اول ایشان خود را مستغنی از مشورت های جریان اصلاح طلبان می‌دانند و مجموعا اتفاقاتی افتاد که به هیچ عنوان مورد انتظار و خوشایند مردم نبود.

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

برگزاری چهارمین دوره کنفرانس I4C

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات در دانشگاه علم و صنعت ایران مورخه 29 و 30 آبان 1398 برگزار شد. آقای پروفسور مهدی علائیان دبیر کنفرانس و رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت مقدم 150 دانش پژوه و دانشمند این حوزه را گرامی داشتند.

ربات‌های ساخت محققان ایرانی سبک زندگی مردم را متحول می‌کند

آزمایشگاه تعامل انسان با ربات دانشگاه تهران محلی است برای تغییر و تحول سبک زندگی مردم که می تواند ساختار اجتماعی را دگرگون کند درواقع تکنولوژی و طراحی و ساخت دستگاه‌ها و ربات‌های هوشمند، انسان را وارد فاز دیگری از زندگی می کند.

کنفرانس

دانشگاه علم و صنعت ایران میزبان دانشمندان و دانش پژوهان برجسته در تاریخ های 29 و 30 آبان ماه 1398 می باشد.

چهارمین دوره کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

پیشرفت ايران عزيز بستگي به توسعه علمي و توان علمی افراد تحصیل کرده این مرز و بوم دارد و بي شك توسعه علمي ايران، مستلزم فراهم نمودن زيرساخت­ هاي علمي، در شاخه­ ها و گرايش­ هاي علوم مختلف می باشد. بدیهی است در شرایطی که افراد تحصیل کرده از نظر علمی, آموزشی و پژوهشی و همچنین توانایی تجزیه و تحلیل مسایل خرد و کلان کشور از توانمندی و کیفیت بالاتری برخوردار باشند, در موقعیت های مختلف با درایت و اطمینان بیشتری تصمیم گیری می نمایند و با دور اندیشی مناسب در زمینه های مختلف، کشور را به شرایط امن و پایدار رهنمون خواهند ساخت.


برگزیده
یاداشت