روحانی خود را مستغنی از مشورت با جریان اصلاح طلب می‌دید/ رویگردانی مردم از اصلاح‌طلبان به معنی پیوستن به اردوگاه اصولگرایان نیست

چهره سیاسی اصلاح طلب معتقد است: متاسفانه از دوره دوم احساس شد آقای روحانی و حلقه اول ایشان خود را مستغنی از مشورت های جریان اصلاح طلبان می‌دانند و مجموعا اتفاقاتی افتاد که به هیچ عنوان مورد انتظار و خوشایند مردم نبود.

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

برگزاری چهارمین دوره کنفرانس I4C

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات در دانشگاه علم و صنعت ایران مورخه 29 و 30 آبان 1398 برگزار شد. آقای پروفسور مهدی علائیان دبیر کنفرانس و رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت مقدم 150 دانش پژوه و دانشمند این حوزه را گرامی داشتند.

ربات‌های ساخت محققان ایرانی سبک زندگی مردم را متحول می‌کند

آزمایشگاه تعامل انسان با ربات دانشگاه تهران محلی است برای تغییر و تحول سبک زندگی مردم که می تواند ساختار اجتماعی را دگرگون کند درواقع تکنولوژی و طراحی و ساخت دستگاه‌ها و ربات‌های هوشمند، انسان را وارد فاز دیگری از زندگی می کند.

کنفرانس

دانشگاه علم و صنعت ایران میزبان دانشمندان و دانش پژوهان برجسته در تاریخ های 29 و 30 آبان ماه 1398 می باشد.

چهارمین دوره کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

پیشرفت ايران عزيز بستگي به توسعه علمي و توان علمی افراد تحصیل کرده این مرز و بوم دارد و بي شك توسعه علمي ايران، مستلزم فراهم نمودن زيرساخت­ هاي علمي، در شاخه­ ها و گرايش­ هاي علوم مختلف می باشد. بدیهی است در شرایطی که افراد تحصیل کرده از نظر علمی, آموزشی و پژوهشی و همچنین توانایی تجزیه و تحلیل مسایل خرد و کلان کشور از توانمندی و کیفیت بالاتری برخوردار باشند, در موقعیت های مختلف با درایت و اطمینان بیشتری تصمیم گیری می نمایند و با دور اندیشی مناسب در زمینه های مختلف، کشور را به شرایط امن و پایدار رهنمون خواهند ساخت.

جایزه علوم 2019 نخست وزیري کشور استرالیا، به یک استاد دانشگاه استرالیا غربی به خاطر فعالیت های برجسته وی در ریاضیات اعطا شده است.

پروفسور شریل پراگر که مفتخر به دریافت این جایزه علمی شد در زمینه های نظریه گروه، گروه های جایگشت، ترکیبیات و ریاضیات تقارن دارای کارهای علمی برجسته ای است.

شمخانی: خاورمیانه بدون آمریکا جای امن تری است

بیان اعترافات تلخ اما عبرت آموز از سوی هیئت حاکمه آمریکا، موجب شده که بسیاری از کشورهای حوزه غرب آسیا، حتی آن گروهی که سالها زمینه ساز و میزبان حضور آمریکا در منطقه بوده‌اند به این واقعیت اعتراف کنند که "خاورمیانه بدون آمریکا جای امن تری است".

ایران چگونه هواپیمای جاسوسی آمریکایی را شناسایی و رصد کامل کرد؟

جمهوری اسلامی ایران با دستیابی به رادارهای برد بلند ماوراء افق نگر می‌تواند تا کیلومترهای دورتر از مرزهای خود، آسمان منطقه را رصد کرده و بسیاری از هواپیماهای آمریکایی را از لحظه برخاستن از باند پایگاهشان کشف و رصد کند.

راکت ایرانی که باعث وحشت اسرائیل شده/ ادعای یک سایت صهیونیست: ایران از عراق می‌تواند تل آویو را هدف قرار دهد

بعد از جریانات اخیر و شکست ائتلاف آمریکا در خلیج فارس از جناح عربستان و به خصوص شکست نسبی نتانیاهو در انتخابات، بسیاری از رسانه‌های صهیونیست به شدت از توان نظامی ایران احساس خطر کرده و گزارشهایی را در این رابطه نوشتند.

آغاز سال تحصیلی جدید؛ ۱۳ نکته در آماده‌سازی کودکان برای رفتن به مدرسه

هزاران دانش‌آموز پایه اول ابتدایی روز یکشنبه به مدرسه رفتند تا سال جدید تحصیلی را آغاز کنند. سال تحصیلی در ایران از اول مهرماه آغاز می‌شود، اما محصلان پایه اول یک روز زودتر به مدرسه می‌روند تا با محیط مدرسه آشنا شوند.


برگزیده
یاداشت