شهدای سانحه ناوچه کنارک در تهران تشییع شدند

پیکر ۱۸ تن از شهدای سانحه ناوچه کنارک عصر سه شنبه در پایگاه یکم شکاری تیروی هوایی ارتش با حضور خانواده شهدا تشییع شد.بر اثر سانحه‌ ایجاد شده در تمرین نظامی در آب‌های جنوبی ایران، ناوچه سبک کنارک دچار سانحه شد و طبق اعلام نیروی دریایی ارتش، ۱۹ پرسنل این شناور به شهادت رسیدند و ۱۵ نفر نیز مجروح شدند.

نمایشگاه مجازی کتاب، اتفاق مبارکی است اما جای نمایشگاه قبلی را پر نمی‌کند

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: اصل پیش‌بینی برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد فرهنگی در بستر فضای مجازی اتفاق مبارکی است، اما اینکه این اتفاق را جایگزین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کنیم باید مورد تجدید نظر قرار گیرد.

رئیس سازمان مدیریت بحران:

زلزله بامداد جمعه یک کشته و ۳۳ مصدوم بجای گذاشت

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: بر اثر وقوع زلزله بامداد شنبه شب در منطقه دماوند و تهران و حاشیه برخی از شهرهای در مسیر گسل این زلزله، یک پیرمرد ۶۰ ساله بر اثر فرار از منزل و آسیب دیدن سر وی، جان خود را از دست داد و ۳۳ نفر نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

ساعت 21 امشب؛ طنین انداز شدن ندای «یامهدی ادرکنی» در سراسر کشور/ قرائت خانوادگی زیارت آل‌یاسین و دعای فرج

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در شب نیمه شعبان در سراسر کشور نورافشانی انجام می‌شود، گفت: رأس ساعت ۲۱ بر فراز بام ها، ندای یامهدی ادرکنی و یا حجت بن الحسن به عنوان دو استغاثه و نجوای جمعی به درگاه الهی به عنوان درخواست طلب فرج و رفع بلا را خواهیم داشت.


برگزیده
یاداشت