دکتر مهدی علائیان استاد دانشگاه علم و صنعت ایران با نماینده ولی فقی در استان مازندان دیدار کرد.

دیدار پرفسور مهدی علائیان با آیت الله محمدباقر محمدی لائینی

دکتر مهدی علائیان، پروفسور تمام دانشگاه علم و صنعت ایران با آیت الله محمد باقر محمدی لائینی نماینده جدید ولی فقیه در استان مازندران دیدار داشتند.

مدارس و دانشگاه‌های تهران فردا تعطیل است

به دلیل افزایش آلایندگی هوا مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس استان تهران در تمامی مقاطع بجز شهرهای دماوند، پردیس، رودهن و فیروزکوه در دو نوبت صبح و عصر و همچنین دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی شهر تهران فردا(شنبه ۹ آذر) تعطیل اعلام شد.

خانواده

آرزوهای فانتزی و ریسک بر سر سلامت کودک/ عوارض تاریخ انتخابی روز تولد برای مادر و نوزاد

برخلاف هرسال که این بحث فقط در تاریخ‌های رند تقویمی داغ می‌شود، پزشکان زنان در دیگر روزهای سال هم برای زایمان زودتر یا دیرتر از موعد، مراجعه‌کننده دارند. زایمان در تاریخ تولد مادر یا پدر، زایمان در تاریخ تولد بچه‌اول، زایمان در تاریخ سالگرد ازدواج و غیره از معضلات جدی بر سر سلامتی نوزادان است.

چهره بارانی پاییز در نیمی از کشور

این روزها پاییز حال و هوای واقعی خود را پیدا کرده و جلوه هایآن از برگ ریزان تا هوای بارانی و نم‌دار و نیز پوشیده از ابر در بسیاری از وسعت خاک ایران زمین نمود یافته، ضمن آنکه دربرخی نقاط هم با افت دما و بارش برف ، حال و هوای زمستانی به خود گرفته است .

حرمین امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) در چند روز مانده به اربعین

هر ساله در چند روز مانده به اربعین حسینی، زائرین، دسته‌های عزاداری و موکب‌های که از نقاط مختلف خود را به کربلا رسانده‌اند، درحرمین امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) حضور پیدا می‌کنند تا ارادت خود را به اهلبیت (ع) ابراز کنند.


برگزیده
یاداشت