وزیر اقتصاد: از سال ۹۷ وارد جنگ تمام عیار ارزی شده‌ایم/ تراز تجارت غیرنفتی مثبت شد

وزیر اقتصاد با بیان اینکه کشور از سال ۹۷ وارد جنگ ارزی تمام عیار شده است، گفت: اگر دروازه‌های واردات برای تقاضای ارز برای کشور باز شود قطعا شرایط نابسامان چند ماه گذشته رفع می‌شود بنابراین کشور مجبور است تا محدودیت های ارزی را اعمال کند.

وزیر اقتصاد: از سال 97 وارد جنگ تمام عیار ارزی شده‌ایم/ تراز تجارت غیرنفتی مثبت شد

گفت‌وگو| وضعیت فوق‌بحرانی فرونشست زمین در استان فارس/ آیا "فرونشست‌"مسیرهای ریلی را تهدید می‌کند؟

مدیر مرکز زمین شناسی و اکتشافات معدنی جنوب کشور گفت: سه دشت فسا، داراب و قیروکارزین سابقه طولانی در بروز پدیده فرونشست دارند و بروز این پدیده در این مناطق بیش از سایر نقاط استان است.

Default Image
ارز حاصل از صادرات کشاورزی در بورس عرضه می‌شود

ارز حاصل از صادرات کشاورزی در بورس عرضه می‌شود

مدیرکل دفتر ترویج صادرات سازمان توسعه تجارت گفت: در راستای حمایت از صادرات محصولات کشاورزی بنا داریم ارز حاصل از صادرات این محصولات را در بورس عرضه کنیم و در ضمن بنا داریم با توافق کشورهای هدف به جای صادرات خشکبار از این کشورها شمش طلا وارد کنیم.

میراث فرهنگی اصفهان: تَرک‌های مسجد جامع ربطی به فرونشست ندارد

مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: تَرک‌های موجود در برخی از بناهای تاریخی با توجه به بافت خشتی و آجری آنها جزو ترک‌های طبیعی هستند اما این بدین معنا نیست که نسبت به احتمال فرونشست در ابنیه تاریخی بی‌تفاوت هستیم.

میراث فرهنگی اصفهان: تَرک‌های مسجد جامع ربطی به فرونشست ندارد

روایت اهدای کمیاب‌ترین تمبرهای دوره قاجار به موزه آستان قدس رضوی

حمیدرضا بادکوبه هزاوه»، از جمله مجموعه‌دارانی است که به همتش یکی از نایاب‌ترین تمبرهای تاریخی ایران به موزه تمبر حرم مطهر رضوی اهدا شد تا علاوه بر حفظ و نگهداری برای نسل‌های آینده، در معرض نمایش و دید عموم قرار گیرد.

روایت اهدای کمیاب‌ترین تمبرهای دوره قاجار به موزه آستان قدس رضوی

وضعیت هیئت دو و میدانی اصفهان چه زمانی تعیین تکلیف می‌شود؟

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی باید بین اداره ورزش و جوانان استان و فدراسیون مربوطه تعامل شکل بگیرد و با مذاکراتی که با فدراسیون دو و میدانی داشتیم، این موضوع به زودی حل خواهد شد.

وضعیت هیئت دو و میدانی اصفهان چه زمانی تعیین تکلیف می‌شود؟

وعده افتتاح درمانگاه و اورژانس بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر تا دهه فجر

فرماندار اسلامشهر از پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر خبر داد و گفت: در سال گذشته پیشرفت فیزیکی این بیمارستان از ۳۵ درصد به ۷۰ درصد رسیده است و این قول داده شده است که در دهه فجر بخش درمانگاه و اورژانس بیمارستان راه‌اندازی می‌شود.

وعده افتتاح درمانگاه و اورژانس بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر تا دهه فجر

برگزیده
یاداشت