مازندران

فاضلاب پلاژهای دولتی مازندران و ضرب‌الاجل‌های ناتمام محیط‌زیست

محیط‌زیست مازندران ضرب‌الاجل سه ماهه دیگری ( تا پایان ۹۸) را برای جمع‌آوری فاضلاب پلاژهای وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و حاکمیتی تعیین کرد، قبلا این مهلت تا پایان تیرماه گذشته تعیین شد و اصرار بر عدم تمدید بود.

مازندران

جدید آنفلوانزا در مازندران

ورود موج جدید سرما در استان‌های کشور از جمله مازندران ، باعث شیوع آرام موج جدید آنفلوانزا نوع " ای A " در این خطه شمال کشور شده است، موضوعی که باعث شده تا مسئولان بهداشتی به شهروندان هشدار دهند با مراقبت‌های لازم از همه‌گیری این بیماری جلوگیری کنند.

مازندران/کشاورزی

طارم روشن و خودکفایی

کارشناسان و مسئولان بخش کشاورزی مازندران دستیابی و معرفی رقم جدید کیفی و کمی "طارم روشن " را گامی بزرگ برای خوداتکایی تولید داخلی برنج می‌دانند و بر این اعتقادند که استفاده از این برگ برنده برای خودکفایی در تولید برنج به عنوان یک محصول راهبردی نیازمند تلاش مضاعف برای فروش و بازرگانی آن است.

مازندران/ورزشی

کاپیتان پرسپولیس در فهرست نساجی قائمشهر

در حالی که حدود ۱۲ ساعت از زمان رسمی ۲۸ روزه نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتری در ایران باقی مانده نساجی قائمشهر موفق شد تا قرارداد چهار بازیکن جدیدش را برای نیم فصل دوم به ثبت رساند و همچنان به دنبال حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس است.

سیستان و بلوچستان

واحدهای ارتش تمامی امکانات خود را در کمک به سیل زدگان به کار گیرند

فرمانده کل ارتش در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان به فرماندهان نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی دستور داد، تمامی واحدهای مستقر در منطقه، تمامی امکانات هوایی و نیروی انسانی منطقه جنوب شرق را در خدمت مردم عزیز سیل زده با هماهنگی ستاد بحران منطقه به کار گیرند.

مازندران

حفظ جنگل‌ها در مازندران/واردات چوب

حساسیت‌های محیط زیست جنگلهای شمال برغم نیازهای واحدهای صنایع چوبی و سلولزی به واردات چوب باعث شد تا سازمان جهاد کشاورزی مازندران با صدور مجوز قرنطینه چوب به دلیل آنچه که جلوگیری از ورود آفات اعلام شده، مخالفت کرده و عملا آب پاکی را روی دست این واحدها ریخت.

مازندران

مازندرانی‌ها برای شرکت در آیین تشییع سردار سلیمانی تدارک دیدند

مازندرانی‌ها که از آغازین دقایق انتشار خبر شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی برای سوگواری این ماتم بزرگ به خیابان‌ها آمده بودند و در مساجد و حسینه‌ها به عزاداری پرداختند، این بار در آستانه تشییع پیکر سردار دل‌ها مهیای حضور در این آیین شده‌اند.


برگزیده
یاداشت