دیدار نماینده مردم شریف رشت با پروفسور مهدی علائیان

دیدار جناب آقای جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی با دانشگاه علم و صنعت ایران

جناب آقای جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم شریف رشت در دانشگاه علم و صنعت ایران با دکتر مهدی علائیان رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران دیدار داشتند.

مازندران/کشاورزی

صادرکنندگان مازندران تسهیلات چهار هزار میلیارد ریالی کشاورزی دریافت می‌کنند

مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران اعلام گفت که همسو با رویکرد توسعه فعالیت‌های صادراتی محصولات کشاورزی در دولت تدبیر و امید ، تسهیلات ویژه چهارهزار میلیارد ریالی از سوی این بانک و صندوق توسعه ملی تعریف شده که در اختیار فعالان اقتصادی استان قرار می‌گیرد.

مازندران/پزشکی

کرونا بی‌رحم‌تر از همیشه در مازندران

کرونا همچنان در مازندران جولان می دهد، به گفته پزشکان با هر تجمعی که صورت گیرد و پروتکل‌های بهداشتی با قاطعیت اجرا نشود، ریسک انتقال بیماری افزایش خواهد یافت؛ رعایت برخی پروتکل‌ها مانند زدن ماسک، خطر انتقال را کاهش خواهد داد؛ اما این به معنای به صفر رسیدن خطر نیست، هم اکنون به گفته رییس علوم پزشکی مازندران این استان وارد پیک جدیدی از کرونا ویروس شده و تعداد مبتلایان در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی روز به روز بیشتر خواهد شد.

مازندران/کشاورزی

توزیع کودهای شیمیایی کشت پائیزه در مازندران شروع شد

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران با اظهار این که کشت پائیزه استان با کشت کلزا در مناطق میانبند آغاز شده و مشکلی در تامین نهاده ها وجود ندارد، گفت: توزیع کود شیمیایی اوره و سوپر فسفاته ساده با قیمت ثابت سال زراعی گذشته در حال توزیع از سوی کارگزاری‌ها است.

مازندران/ورزشی

پوست‌اندازی نساجی قائمشهر در ایستگاه بیستم

در حالی که حدود ۱۰ روز از شروع نقل و انتقال بازیکنان لیگ‌برتری می‌گذرد که در این مدت زمان کم دستکم ۶ بازیکن اصلی تیم نساجی قائمشهر عزمشان را برای جدایی از تنها نماینده شمال کشور در لیگ‌برتر جزم کرده‌ و تعدادی از این بازیکنان نیز با تیم‌های سال آینده خود به توافق رسیده‌اند.

مازندران/پزشکی

مازندران همچنان در وضعیت قرمز شیوع کرونا

با وجود تداوم روند کاهشی بستری‌شدگان کرونایی در مازندران، این استان همچنان در وضعیت قرمز به سر می‌برد و با نزدیک شدن ایام محرم و به ویژه تعطیلات تاسوعا و عاشورا، مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در این استان، نگران هستند که این وضعیت تداوم پیدا کند.

مازندران

استان‌های دیگر نسبت به وضعیت کرونایی مازندران هوشیار باشند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران خواستار قطع سفرهای غیرضروری به استان شد و گفت : شهروندان ساکن در سایر نقاط کشور باید نسبت به وضعیت قرمز کرونایی مازندران هوشیار باشند و از هرگونه سفر غیرضروری به این استان خودداری کنند.

مازندران/پزشکی

سهم اندک داروی کرونا برای مازندران

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه، داروی امام کاظم (ع) و از این دست داروها بر بیماری کووید 19، اثرگذار نبوده و مورد تایید نیستند، گفت: تعداد سهمیه دارو رمدسیویر کم است به طوری که در توزیع اول این دارو تنها برای مصرف ۱۰ بیمار، در مرحله دوم برای ۱۳ بیمار سهمیه تخصیص یافت و در حال حاضر نیز این میزان افزایش داشته است.


برگزیده
یاداشت