سرلشکر سلامی: سلاح‌های آتشبار دشمن در اطراف کشور آرایش گرفته‌اند اما امنیت بر ایران حاکم است

فرمانده کل سپاه با اشاره به آرایش دشمن در اطراف مرزهای کشور گفت: با این‌ حال امنیت در کشور حاکم است و راه را بر دشمنان این‌ ملت بسته‌ایم و‌ منافذ را مسدود کردیم و با چشمانی تیزبین به اقصی نقاط دشمن نظر می‌افکنیم.

امیر حاتمی: صهیونیست‌ها اگر غلط زیادی کنند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم

وزیر دفاع گفت: گاهی رژیم صهیونیستی از سر استیصال ادعا‌های بزرگتر از دهانش علیه جمهوری اسلامی ایران می‌کند و به زعم خودش آن را تهدید می‌کند در حالی که می‌داند و اگر هم نمی‌داند؛ بداند، اگر غلط زیادی کند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

ایران محدودیتی برای خریدوفروش تسلیحات ندارد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: علی‌رغم تلاش آمریکایی‌ها در شورای امنیت به‌منظور اینکه حق خریدوفروش قانونی تسلیحات در جمهوری اسلامی محقق نشود این اتفاق افتاد، آن‌ها می‌خواستند محدودیت‌ها را تمدید کنند اما امروز ما محدودیتی برای خریدوفروش تسلیحات نداریم، مراودات متعددی در این زمینه با کشورهای مختلف غیرهمسایه نیز داریم.

زیردریایی آمریکایی حاضر در خلیج فارس را بشناسید/ ماموریت جورجیا چیست؟/ وحشت آمریکا از انتقام سخت ایران در سالگرد ترور سردار شهید سلیمانی

بر اساس گفته یک افسر نیروی دریایی که مصاحبه‌ای با فاکس نیوز داشته زیردریایی جورجیا به علت ترس آمریکا از اقدام تلافی جویانه احتمالی ایران در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی به خلیج فارس فرستاده شده است.

کوچک‌ترین تجاوز به حریم هوایی کشور پاسخ آتشین دارد

جانشین قرارگاه پدافند هوایی کشور با بیان اینکه تمام تحرکات نیروهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای از جمله پرواز بمب‌افکن‌های B-۵۲ در فاصله بیش از ۱۵۰ کیلومتری از مرزهای کشور پایش و رصد می‌شود، گفت: کوچکترین تجاوز به حریم هوایی کشور با پاسخ آتشین پدافند هوایی مواجه خواهد شد.


برگزیده
یاداشت