نقشه نفتالی بنت برای ایران چیست؟ / شکستی دیگر در انتظار اسرائیل است

تایمز اسرائیل معتقد است بزرگترین نقص دیپلماسی دولت بنت ، نامنسجم (ناهماهنگ) بودن آن است. به نظر می تواند به طور خاص درقبال طرح های اسرائیل نفتی بنت وجود نداشته باشد و احتمالاً نمی توانم در قدرت کشورمان از پیش ببرد کار کنم.

جزئیات قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه/ کنترل فروش گاز ایران به دست روسیه افتاد؟

اگر برآورد‌های اولیه از ذخایر گاز موجود در میدان چالوس درست باشد، گاز ایران قادر خواهد بود حداقل ۲۰ درصد گاز مورد نیاز اروپا را تأمین کند. با این حال، میزان صادرات، قیمت و مقصد این گاز با روسیه هماهنگ می‌شود.

رئیسی: در چینش کابینه تلاش شد جوانگرایی و تجربه کنار هم قرار گیرد/ معرفی وزرا/ سخنان نمایندگان موافق و مخالف/ حسینی، موافق: رای بالا به کابینه رئیسی یعنی قدرت و نشانه اقتدار این نظام/ بابایی کارنامی، مخالف: با چه برنامه‌ای می‌خواهید تورم بالای ۴۵ درصد را کنترل کنید؟

رییس جمهور طی سخنانی در صحن علنی مجلس برای دفاع از کابینه پیشنهادی خود گفت: اهالی فرهنگ و هنر بدانند آزادی را ما به شما نداده ایم، خدا داده است. ما در دولت تضمین کننده آزادی های مشروع هستیم.

سید حسن خمینی: انقلابیون مسلمان جریان «متحجر مذهبی» نبودند/ جریان متحجر دزدانه بر سر سفره پیروزی نشست

یادگار امام اظهار داشت: باید به همگان گفت انقلابیون مسلمانی که قبل از انقلاب مبارزه کردند جریان «متحجر مذهبی» نبودند. انقلاب رویه دیگر جریان «روشنفکر مذهبی» بوده است و جریان متحجر دزدانه بر سر سفره پیروزی نشست.

عذرخواهی واعظی از ملت ایران/ ۸ سال به سرعت برق و باد نگذشت / برخی به سربازان خودی از پشت خنجر می‌زدند

رئیس دفتر رئیس جمهور در دولت دوازدهم در یادداشتی نوشت: مردم عزیز ایران! می‌دانم روزهای سختی بر شما گذشت. به سهم خود، از صمیم قلب و با نهایت خضوع و تواضع از شما عذرخواهی و طلب حلالیت می‌کنم.


برگزیده
یاداشت