لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با بیان اینکه به طور قطع مسابقات لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، تاکید کرد که تمامی برنامه‌های سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات آماده است و ما منتظر ابلاغ تاریخ شروع مسابقات از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

سلطانی‌فر:

تا نیمه امسال استقلال و پرسپولیس باید تعیین تکلیف شوند

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سرخ‌ابی‌ها باید تا نیمه سال ۱۳۹۹ تعیین تکلیف شوند، گفت: نشست‌های هم اندیشی واگذاری این ۲ باشگاه تا دستیابی به نتیجه با حضور کارشناسان و مسوولان استقلال و پرسپولیس و سازمان خصوصی سازی و بورس تداوم خواهد یافت.

باز شدن درهای اماکن ورزشی تا ۲ روز دیگر

وزیر ورزش و جوانان در تماس تلفنی با استاندار تهران با تاکید بر آمادگی مجموعه‌های ورزشی برای پذیرایی از شهروندان تهرانی، گفت:‌ با توجه به زلزله اخیر در استان تهران و نگرانی مردم درهای همه اماکن روباز و ورزشگاه‌ها تا ۲ روز آینده روی مردم باز است.

کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل‌وانقالات در انتظار پرسپولیس است

وکیل برانکو با بیان اینکه مهلت پرسپولیس برای پرداخت پول این مربی و دستیارانش امروز (دوشنبه) به پایان رسید و پرونده به کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت، گفت: بر اساس قانون در چنین پرونده‌هایی؛ کسر امتیاز، بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات و ممانعت از حضور در مسابقات بین‌المللی در انتظار باشگاه‌های متخلف است.

سلطانی‌فر: شخصا بر برنامه زمان‌بندی واگذاری سرخآبی‌ها نظارت می‌کنم

وزیر ورزش و جوانان گفت: من به طور شخصی در تمامی جلسات ستاد واگذاری و سازمان خصوصی‌سازی تا زمان وارد شدن پرسپولیس و استقلال به بورس حضور خواهم داشت و یکی از مهمترین برنامه‌های ما امسال واگذاری این ۲ باشگاه است.


برگزیده
یاداشت