ادامه مذاکرات وین برای لغو تحریم‌ها، تقدیر مقام اروپایی از روند گفت‌وگوها

هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات هسته‌ای امروز در توییتی تلاش های جاری در وین برای موفقیت روند مذکرات را قابل تقدیر دانست و خبر داد که امروز جلسه کارگروه رفع تحریم‌ها در هتل کوبورگ برگزار شده است.

گام‌های بلند تیم مذاکره کننده ایران در وین

اراده و جدیت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها در کنار تدابیر صورت گرفته در برابر اقدامات نخ‌نمای طرف‌های غربی برای اعمال فشار بر روند مذاکرات و کُند ساختن روند گفت و گوها، عملا ابتکار عمل را از دست طرف مقابل گرفته و مذاکرات در روندی رو به جلو قرار گرفته است.

مروری بر تاثیرات سفر مهم امیرعبداللهیان به چین/ نگرانی اسرائیل: اقتصاد ایران نجات پیدا می کند/ آمریکا دودل و سردرگم است/ منطقه در حال تحول؛ ایران و عربستان با وساطت چین آشتی می کنند؟

سفر وزیر امور خارجه ایران به چین باعث نگرانی یک پایگاه خبری اسرائیلی شده است. اورشلیم پست معتقد است نزدیک شدن ایران و چین به هم باعث قدرتمندتر شدن ایران می شود.

افزایش ظرفیت تولید نفت خام سبک با افتتاح رسمی پالایشگاه قشم

پالایشگاه قشم با وجود آنکه یک سال است از پیش راه‌اندازی آن می‌گذرد، امروز در دولت سیزدهم افتتاح رسمی شد تا علاوه بر افزایش ظرفیت تولید و صادرات قیر ایران، نفت فوق سنگین کشور را به نفت سبک تبدیل کرده و ظرفیت تولید آن را در کشور افزایش دهد.


برگزیده
یاداشت