طرح ویژه تعزیرات برای کنترل و نظارت بر بازار شب عید به‌صورت ویژه از امروز ۷ اسفند با ۵۰۰ تیم نظارتی سازمان تعزیرات آغاز شد.

آغاز نظارت ویژه تعزیرات بر بازار شب عید

شناسه خبر: 10408 سرویس: اجتماعی

یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه طرح ویژه تعزیرات در بخش اول از امروز 7 اسفند شروع می‌شود و تا 28 اسفند ادامه دارد گفت: کنترل قیمت کالاهای مورد نیاز مردم از جمله خشکبار و میوه و نمایشگاه‌های بهاره در بخش اول نظارت مفید خواهد بود.


رایگانی بخش دوم نظارت را از 28 اسفند تا 16 فروردین اعلام کرد و افزود: از 28 اسفند تا پایان تعطیلات نظارت بر مراکز مختلف خدماتی و بهداشتی است و از اهم فعالیت سازمان تعزیرات در ایام عید نوروز بازرسی از و نظارت بر رستوران‌ها، هتل‌ها و مراکز مختلف خدماتی، تفریحی و مواد غذایی خواهد بود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هدف، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در خرید شب عید است افزود: 500 تیم گشت مشترک در سراسر کشور و چیزی حدود 3 و نیم برابر گشت تعزیرات در سال گذشته، آماده نظارت ویژه برای کنترل بازار در ایام نوروز است.


رایگانی گفت: طبق رصد سازمان تعزیرات استان‌هایی که بیشترین مسافر را دارند به 3 گروه تقسیم می‌شوند که اولویت بازرسی بر این سه گروه است که در ایام تعریف‌شده نظارت تا 16 فروردین 98 به‌صورت ویژه بر فروش و ارائه خدمات منصفانه ادامه دارد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی