نکات و ترفندهای برتر برای گرفتن عکس باور نکردنی

13 تا از بهترین دوربین های جمع و جور سال 2019:

شناسه خبر: 10416 سرویس: تکنولوژی

انتخاب بهترین دوربینهای جمع و جور با وجود مدل های مختلف بسیار مشکل است. هر یک از مدل های انتخاب شده برای راهنمایی شما توسط یک متخصص ارائه شده است. این دوربین کارهایی را میتوانند انجام دهند که گوشی های شما قادر به انجام آنها نیستند. این تواناهایی ها می تواند از جمله یک سنسور بزرگ، زوم اپتیکال و یا مجموعهای از کنترل های دستی باشد، که به شما اجازه می دهد خلاقیت بیشتری با عکس های خود داشته باشید.


بازار متنوع است، لذا این قطعا به معنی این است که با توجه به نیازهای شما مطابقت دارد، آیا شما به دنبال یک مدل جمع و جور هستید که همچنین ضبط ویدئوی 4K را انجام می دهد؟ یا اینکه شما در یک تعطیلات دیدنی قرار می گیرید و می خواهید یک دوربین کوچکتر، که در جیب شما جای میگیرد را به همراه داشته باشید؟
بهترین انتخاب ما برای بهترین دوربین جمع و جور، سونی RX100 VI است که کیفیت تصویر عالی را برای چیزی غیرمعمول ارائه می دهد. اما، همیشه که همیشه، یک حد استانه وجود دارد. اگر شما به دنبال زوم بیشتر هستید، باید به دنبال مدل دیگری بگردید. نگران نباشید، ما نه دوربین دیگر با صفحه نمایش فوق العاده را بازبینی کرده و به شما اطلاع خواهیم داد.
مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی