سی‌و‌یکمین سفر‌ استانی دولت| ‌رئیس جمهور وارد استان کرمان شد + برنامه‌ها

شناسه خبر: 107489 سرویس: استانها

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، به همراه جمعی از وزرای دولت در سی‌و‌یکمین سفر استانی عصر امروز وارد استان کرمان شد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، در سی‌و‌یکمین سفر‌ استانی عصر امروز به همراه جمعی از وزرای دولت وارد استان کرمان شد.
آیین استقبال از رئیس جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و تعدادی از مسئولان استان همراه بود.
رئیس جمهور تا جمعه شب 21 مرداد ماه مهمان مردم کرمان است و دیدار با مردم کرمان و جیرفت، دیدارهای تخصصی، نشست با نخبگان فرهنگی، سیاسی، رسانه‌ای و خانواده شهدا از جمله برنامه‌های سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به استان کرمان است.
سی‌و‌یکمین سفر‌ استانی دولت| ‌رئیس جمهور وارد استان کرمان شد + برنامه‌ها

به گزارش تسنیم در این سفر بیش از 200 پروژه مهم در حوزه راه، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، زیرساخت، دانشگاه‌ و غیره بررسی و دیده شده و اجرای حدود 18 هزار میلیارد تومان پروژه اولویت‌دار استان برای سفر رئیس جمهور در نظر گرفته شده است.
در این سفر 20 نفر از وزرا و معاونان دولت رئیسی را همراهی می‌کنند که برنامه این هیئت بازدید از شهرستان‌های مختلف استان و اطلاع نزدیک از مشکلات استان و شهرستان‌ها است.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی