وزارت جهاد کشاورزی: با گران‌فروشان مرغ برخورد قانونی شدید می‌شود

شناسه خبر: 113054 سرویس: اقتصادی

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با هر کشتارگاه، فروشگاه و عوامل عرضه که بالاتر از قیمت مصوب عرضه مرغ داشته باشد، برخورد قانونی شدید می‌شود.


به گزارش  خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حسین دماوندی‌نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در سفر دوروزه به مازندران و در جلسه اضطراری قرارگاه امنیت غذایی این استان که به‌صورت وبینار با حضور معاونین و مدیران ارشد استانی در محل سازمان برگزار شد، گفت: با هر کشتارگاه، فروشگاه و عوامل عرضه که بالاتر از قیمت مصوب عرضه مرغ داشته باشد برخورد قانونی شدید خواهد شد.
وی با بیان این که بالاترین آمار جوجه‌ریزی مربوط به استان مازندران است، افزود: مازندران پیشروی صنعت طیور کشور است و باید برنامه‌های توسعه صنعت طیور به‌عنوان استان معین در تأمین گوشت مرغ سایر مناطق در این استان اجرایی شود.
وزارت جهاد کشاورزی: با گران فروشان مرغ برخورد قانونی شدید می‌شود

 در سفر دماوندی‌نژاد معاون امور تولیدات دامی به استان مازندران، رصد واحدهای مرغ گوشتی و کشتارگاه‌های استان بر اساس آمار و اطلاعات سامانه‌های مرتبط با طیور و واحدهای دارای مرغ بیش از سن مصوب، شناسایی و اقدامات لازم با همکاری معاونت‌های مربوطه با سازمان جهاد کشاورزی استان برای ارسال روزانه مرغ مورد نیاز تهران از این استان انجام پذیرفت.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی