کشف لوازم خانگی میلیاردی قاچاق در شمال تهران

شناسه خبر: 113683 سرویس: اجتماعی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۲ قلم انواع لوازم خانگی برقی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۲.۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.


سرهنگ مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل فروش لوازم خانگی برقی قاچاق در محدوده شمال تهران شدند.
وی با بیان اینکه در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد که مقادیری لوازم خانگی برقی قاچاق در فروشگاهی در خیابان شریعتی درحال فروش است، گفت: مامورین این پلیس در بازرسی مشاهده کردند این محل، یک فروشگاه لوازم خانگی بوده که مقادیری لوازم خانگی برقی  قاچاق در محل دپو کرده است که این کالاها فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی هستند. 
این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل  تعداد 2 دستگاه ماشین لباسشویی، 3 دستگاه ماشین ظرفشویی، 1 دستگاه یخچال فریزر و تعداد 6 دستگاه جاروبرقی خارجی بوده که پرونده قضایی مربوطه در این راستا تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
کشف لوازم خانگی میلیاردی قاچاق در شمال تهران

سرهنگ افشاری با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 2.5  میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، گفت: ورود کالای قاچاق و ارز به کشور باعث ورشکستگی کارخانجات و بیکار شدن کارگران ایرانی می‌شود.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی