فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفندماه سال ۱۴۰۲

شناسه خبر: 113685 سرویس: اجتماعی

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفندماه سال ۱۴۰۲دریافت کرده‌اند، باید به مراکز آموزشی مراجعه کنند.


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفندماه سال 1402 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
این دسته از مشمولان باید روز سه‌شنبه یکم اسفندماه سال 1402 در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.
فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفندماه سال 1402

در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی