مانده حقوق کارمندان و یارانه نقدی امروز پرداخت می‌شود

شناسه خبر: 114053 سرویس: اقتصادی

خاندوزی گفت: امروز وزرای اقتصادی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس‌کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت خود را ارایه کردند و چه در تأمین کالاهای اساسی و حوزه انرژی و سوخت و چه در حوزه خدمات پولی و مالی مشکلی در تأمین و ارایه خدمات وجود ندارد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ احسان خاندوزی در یک برنامه تلوزیونی بعد از خبر شهادت رئیس جمهور، گفت: جلسه فوق‌العاده هیئت وزیران 7 صبح امروز با ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد و با توجه به مشی آیت الله رئیسی مبنی بر استمرار بدون خستگی و با پشتکار نسبت به اداره امور کشور و رفع مشکلات مردم، اعضای محترم هیئت دولت گزارشی از آخرین وضعیت حوزه خود را در جلسه هیئت وزیران ارایه کردند.
خاندوزی گفت: وزرای اقتصادی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس‌کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت خود را ارایه کردند و بحمدالله چه در تأمین کالاهای اساسی و حوزه انرژی و سوخت و چه در حوزه خدمات پولی و مالی مشکلی در تأمین و ارایه خدمات وجود ندارد.
به‌گفته وزیر اقتصاد، در حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی خزانه‌داری تمام حقوق‌های کارکنان دولت و بازنشستگان عزیز و یارانه‌های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک‌ها داشته باشد امروز ادامه خواهد یافت.
مانده حقوق کارمندان و یارانه نقدی امروز پرداخت می‌شود

وی افزود، به‌لحاظ گزارش وضعیت شاخص‌های اقتصادی شرایط باثبات و تحت مدیریت بخش‌های اقتصادی است و البته مقرر شد که کمیته ستاد اقتصادی دولت به‌شکل روزانه این پایش مستمر را تا پایان دوره مأموریت این دولت بدون ساعتی خلل، به‌شکل روزانه ادامه دهد.
خاندوزی گفت: گزارش‌ها به معاون اول ارایه خواهد شد و در صورت نیاز به تدابیر فوریتی،‌ این اتفاق رخ خواهد داد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی