سفر رئیس‌جمهور به گیلان

۴۰۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در روز نخست سفر رئیس‌جمهور در گیلان افتتاح شد

شناسه خبر: 12512 سرویس: آموزشی

استاندار گیلان گفت: بدون احتساب منابع مالی که برای اجرای پروژه راه آهن هزینه شده است حدود ۴ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در روز نخست سفر رئیس‌جمهور در گیلان افتتاح شد.


مصطفی سالاری امروز در نشست شورای اداری استان گیلان در رشت که با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد اظهار داشت: حدود 4 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در روز نخست سفر رئیس‌جمهور در گیلان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار گیلان سهم مردم این استان در دورام دفاع مقدس را بسیار قابل توجه اعلام کرد و بیان داشت:‌ مردم ولایتمدار و شهیدپرور گیلان به تقدیم 8 هزار شهید و تعداد بسیار زیادی جانباز و آزاده و مدافع حرم ثابت کردند همواره در خط مقدم حمایت از اسلام و انقلاب قرار دارند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان این خطه را مرکز رشد شاعران و ادیبان نامی و مشهور دانست و تصریح کرد: بهره‌برداری از پروژه راه آهن قزوین به رشت از آرزوهای دیرینه مردمان دیار گیلان بود که با همت و تلاش دولت یازدهم و دوازدهم تحقق پیدا کرد و عملی شد.

سالاری وجود رودخانه و ساحل و دریا در گیلان را از مزیت‌های ویژه و منحصر به فرد این استان دانست و عنوان کرد: باید برنامه‌هایی اجرایی و پیاده‌سازی کنیم تا از ظرفیت آب استان به خوبی و به صورت بهینه استفاده شود و از هدررفت منابع و اسراف آن جلوگیری به عمل آید.

وی در مورد تحقق وعده‌های دور نخست سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان گیلان خاطرنشان کرد: وعده‌های سفر دور گذشته از لحاظ ریالی و تخصیص اعتبارات مصوب 2.5 برابر بیشتر محقق شده است علاوه بر این برای اتمام پروژه‌های باقیمانده نیز حدود 40 میلیارد تومان در نظر گرفته شد.

سالاری از آمادگی استانداری گیلان برای حمایت و اجرای‌ تصمیمات و مصوبات سفر رئیس‌جمهور سخن گفت و اظهار داشت: با توجه به تأکیدات دولت در مورد لزوم به‌کارگیری نیروهای جوان و بانوان در مناصب مختلف استانداری گیلان نیز نهایت تلاش خود را برای تحقق این امر انجام می‌دهد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی