مایکروسافت

انتشار رایگان اپلیکیشن آفیس برای تمام کاربران ویندوز 10

شناسه خبر: 12590 سرویس: تکنولوژی

مایکروسافت قصد دارد به‌زودی اپلیکیشن آفیس خود را در اختیار تمامی کاربران ویندوز ۱۰ قرار دهد. این اپلیکیشن رایگان خواهد بود و تمامی برنامه‌های زیرمجموعه‌ی آفیس را در بر می‌گیرد.


در ماه دسامبر سال گذشته، مایکروسافت برای نخستین بار از برنامه‌ی جدید آفیس خود برای ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌سرعت به تمامی اسناد اخیر، برنامه‌های زیرمجموعه و خدمات دیگر دسترسی پیدا کنند. ویژگی‌های برنامه‌ی آفیس ویندوز ۱۰ عبارت‌اند از:

برنامه‌ها را به‌سرعت تعویض کنید. تمامی برنامه‌های آفیس را می‌توانید یکجا دیده و به‌راحتی با یک کلیک اجرا کنید.
به اسناد اخیر خود دسترسی دارید. به‌راحتی به تازه‌ترین اسناد، اسناد سنجاق‌شده و حتی فایل‌های به‌اشتراک گذاشته‌شده بازگردید؛ چه آن فایل در دستگاه شما باشد یا به‌صورت آنلاین در OneDrive یا SharePoint ذخیره شده باشد.

آنچه را که نیاز دارید می‌یابید. با بهره‌گیری از جستجوی یکپارچه‌ی مایکروسافت می‌توانید به‌سرعت تمامی برنامه‌ها، اسناد، اشخاص و سایت‌هایی که برای انجام کار خود به آن‌ها نیاز دارید را پیدا کنید.
ویژگی‌های آن را مناسب سازمان خود کنید. سازمان‌ها می‌توانند بازاریابی برند خود را انجام دهند، سایر برنامه‌های کسب‌و‌کار خود را تنها با یک‌بار ورود به حساب کاربری یکپارچه کرده و تجربه‌ی کاربران را شخصی‌سازی کنند.
برنامه‌ی آفیس برای همه رایگان است و مایکروسافت قصد دارد تا آن را در چند هفته‌ی آینده منتشر کند. اگر برنامه‌ی MyOffice را در رایانه‌ی شخصی خود دارید، به‌زودی به‌طور خودکار به آفیس جدید به‌روزرسانی خواهد شد. این برنامه با تمامی اشتراک‌های Office ۲۰۱۶، Office 2019، Office 365 و آفیس آنلاین کار می‌کند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی