صاحبان کسب و کار

گردهمایی صاحبان کسب و کار بزرگ و استارت آپ‌ها

شناسه خبر: 13596 سرویس: کسب و کار

پنجمین دوره اجلاس جامع مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار با محوریت نوآوری و بازاریابی کسب و کارها در سال ۹۸، با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات کسب و کارهای کوچک و استارت اپها در سالن اجلاس سران برگزار شد.


وحید خسروی مدیرعامل شرکت ایده پردازان یکی از سخنرانان اصلی اجلاس جامع مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار، با بیان اینکه هدف اصلی ما در مجموعه ایده پردازان تجربه ها را تجربه کنیم، گفت: sms.ir (سامانه‌ی ارسال پیام کوتاه)، Server.ir (خدمات میزبانی وب، سرور، دامنه و …) و inbox.ir (بازاریابی ایمیلی)، سه خدمت شرکت ایده پردازان به کاربران است.

وی با بیان اینکه در این دوره جزو حامیان اصلی برگزاری این مراسم بودیم، افزود: هدف ما از حضور در این اجلاس، مصاحبه با مدیران عامل استارت آپی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و به اشتراک گذاشتن چالش‌ها و تجربیات آن‌ها با دیگران به اشتراک است.

وی افزود: مهم ترین پیام این اجلاس به کارآفرینان سنتی این است: «باید مدل‌های اندیشه خود را عوض کنید». دنیای امروز دنیای اینترنت اشیا و دیجیتال مارکتینگ است و چنانچه سازمان‌هایی در این مقطع از زمان از نوآوری فکر غافل باشند، نمی‌توانند ادامه حیات دهند..

بهینه کردن تبلیغات


بر اساس این گزارش، در حاشیه این مراسم سینا مومنی مدیر فروش و بازاریابی پلتفرم تبلیغات یکتانت در گفت و گو با خبرنگار دنیای اقتصاد، با اشاره به مشکلات و چالش‌های شرکت‌ها و کسب و کارهای خرد در سال آینده (1398) گفت: با ظهور ابرچالش‌های اقتصادی و سخت‌تر شدن کار برای شرکت‌های نوپا، به طور طبیعی نخستین ردیف بودجه‌ای که شرکت‌ها آن را نسبت به سال‌های گذشته تعدیل می‌کنند، بودجه تبلیغاتی است. بنابراین ما در سال جاری به سمت بهینه‌تر کردن تبلیغات برای شرکت‌ها حرکت کردیم. به این معنا که مشتری با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازخورد را دریافت کند.

وی با بیان اینکه یکتانت نخستین عرضه کننده تبلیغات ریتارگتینگ در ایران است، افزود: تبلیغات ریتارگتینگ به بازدیدکنندگان بر اساس سابقه خرید و بازدید آن‌ها از صفحات، پیشنهادات مورد نیازشان را ارائه می‌کند. به عنوان مثال اگر شما بر روی یک تبلیغ فروش موبایل کلیک کنید، از آن پس تبلیغات مربوط به گوشی تلفن همراه برای شما نمایش داده می‌شود.

لازم به ذکر است، این مراسم نهم اسفند ماه با حضور 1 هزار و 600 نفر از مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار و استارت آپ‌های کشور به میزبانی موسسه آموزش عالی آزاد ماهان برگزار و چالش‌های اقتصاد ایران در سال 98 بررسی شد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی