سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اعلام کرد

تشکیل کمیته ویژه در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برای بررسی گرانی خودرو

شناسه خبر: 13632 سرویس: اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ویژه این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو خبر داد.


به گزارش آیان نیوز به نقل از تسنیم، ولی داداشی، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای پیگیری گرانی‌های خودرو، گفت: شکایات متعددی از سوی مصرف‌کنندگان و شهروندان از اقصی نقاط کشور درباره گرانی خودرو و همین طور تعهد نداشتن برخی نمایندگی‌ها نسبت به تعهدات‌شان به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارسال شده است.

وی افزود: در جلساتی که تاکنون در کمیسیون اصل ۹۰ پیرامون شکایات مردمی درباره گرانی خودرو داشتیم، نتایج خوبی حاصل شده است. در این جلسات نمایندگانی از وزارت «صمت»، سازمان حمایت از مصرف‌کننده و نیز خودروسازان حضور داشتند.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: در این جلسات، خودروسازان نیز توضیحات خود را ارائه کردند اما غالب توضیحات آنها برای افزایش قیمت‌های بی‌رویه، قانع‌کننده نبود.


داداشی اضافه کرد: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰، کمیته‌ ویژه‌ای در این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو تشکیل شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است کمیته ویژه این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو، گزارشی از نتایج بررسی‌ها تهیه و به هیئت‌رئیسه کمیسیون ارائه کند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی