سازمان انرژی اتمی

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: ۱۱۲ دستاورد جدید هسته‌ای در سال آینده رونمایی می‌شود

شناسه خبر: 13644 سرویس: سیاسی

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: در بیستم فروردین ماه سال آینده ۱۱۲ دستاورد جدید هسته‌ای رونمایی می‌‌شود که دارای اهمیت بالایی بوده و در زمینه‌های اکتشاف، چرخه سوخت، فنی، پیشرفت لیزر، نیروگاهی، استخراج و غیره است.


بهروز کمالوندی شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح ساختمان جدید موزه دکتر علی اکبر صالحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملت ایران همواره از تهدیداتی که دشمن بر آنها تحمیل می‌کند به‌عنوان فرصت استفاده کرده تا به دشمنان و تمام جهان نشان دهند که در برابر تحریم و شرایط سخت اقتصادی هیچ‌گاه دست از مقاومت نخواهند کشید.

وی بیان کرد: آمریکا در تلاش بوده تا ارتباط کشورهای متحد با ایران را قطع کرده و کشورهای غیرمتحد نیز هیچ‌گاه رابطه اقتصادی برقرار نکنند اما در گمراهی آشکاری به‌سر می‌برند چرا که ملت ایران با هشیاری این مرحله را نیز پشت سر می‌گذارند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: امروز باید با صبر و‌ شکییایی و انسجام و اتحاد از تحریم‌ها نیز عبور کرده و نظام خود را استوار نگه داریم چرا که دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به‌دنبال ضربه زدن به نظام بوده است.

وی افزود: در راستای خنثی کردن فشارهای اقتصادی و هموار کردن مسیر حل مشکلات در تلاش هستیم چرا که ممکن است در سال آینده فشار تحریم‌ها بیشتر حس ‌شود و باید در این شرایط از تمام ظرفیت‌ها برای مقابله با جنگ اقتصادی استفاده کرد.


کمالوندی ابراز کرد: امروز دشمن به‌سمت به‌پا کردن جنگ اقتصادی و تحریم روی آورده چرا که در تمام جنگ‌های نظامی و غیرنظامی که علیه ایران به‌پا کرد شکست خورده به هیچ نتیجه‌ای‌دست نیافت.

وی ادامه داد: در بیستم فروردین ماه سال آینده، 112 دستاورد جدید هسته‌ای رونمایی می‌‌شود که دارای اهمیت بالایی بوده و در زمینه‌های اکتشاف، چرخه سوخت، فنی، پیشرفت لیزر، نیروگاهی، استخراج و غیره است.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی عنوان کرد: با رونمایی از دستاوردهای هسته‌ای نیز به دشمن این پیام را خواهیم داد که تحریم‌ هیچ‌گاه نمی‌تواند کشور ایران و نظام ما را سست کند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی