وزیر اطلاعات در عسلویه :

ترامپ سیلی محکمی از تمام ملت ایران دریافت کرد

شناسه خبر: 14979 سرویس: سیاسی

وزیر اطلاعات با بیان اینکه ترامپ سیلی محکمی نه از سپاه بلکه از تمام ملت ایران دریافت کرد گفت: در پی اقدام آمریکا علیه سپاه همه اعلام کردند که "ما یک پاسدار هستیم" و این در واقع جانانه‌ترین سیلی بود که بر گونه ترامپ نواخته شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه سپاه یک نیروی مسلح قوی و پرقدرت است اظهار داشت:سپاه یک نیروی مسلح است که عمده تاثیرگذاری آن در داخل کشور است از این‌رو تروریسم خواندن آن توسط آمریکا روی کارکرد و قدرت سپاه تاثیر ندارد.

وی از تقویت اتحاد ملت ایران و مسئولان در پی حرکت نابخردانه آمریکا خبر دادو بیان کرد: این حرکت نابخردانه آمریکا سبب شد که یک همدلی وحدت و همگرایی در بین مردم و نیروهای مسلح، نهادهای مدنی، لشکری و کشوری ایجاد شود و همه تحت لوای مقام معظم رهبری با همدیگر یک دل و یک صدا از سپاه حمایت می‌کنند.

وزیر اطلاعات بیان کرد: در پی اقدام آمریکا علیه سپاه همه اعلام کردند که "ما یک پاسدار هستیم" و این در واقع جانانه‌ترین سیلی بود که بر گونه ترامپ نواخته شد و یک پاسخ بسیار محکمی بود که ترامپ نه از سپاه، بلکه از تمام ملت ایران دریافت کرد.

علوی افزود: شاید اگر می‌خواستیم این سرمایه اجتماعی را تا این حد برای سپاه ایجاد کنیم به این سادگی امکان پذیر نبود.

وی با بیان اینکه با این کار ترامپ این سرمایه عظیم اجتماعی را پشت سر سپاه قرار داد گفت: نه این تحریم آمریکا بلکه تحریم‌های ظالمانه گذشته هر چند مدتی مردم را تحت فشار قرار داده ولی از نظر متحدان آمریکایی و کسانی که به این تحریم‌های آمریکا برای به زانو در آوردن ایران و ملت ایران چشم امید بسته بودند امروز خود آنها هم باورشان این است که این تحریم‌ها و فشارها، ملت ایران را به زانو در نمی‌آورد و تلاشش‌های مذبوحانه آمریکا راه به جایی نمی‌برد.

وزیراطلاعات خاطر نشان کرد: ملت ایران محکم و قوی و با یک رهبر شجاع و مدبر راه خود را ادامه می‌دهد و به‌زودی تمامی این تحریم‌ها رنگ می‌بازد و رو سیاهی برای ترامپ و متحدانش می‌ماند.


علوی با بیان اینکه از همین الان متحدان آمریکا در خفا به ما پیشنهاد مذاکره می‌دهند خاطر نشان کرد: متحدان آمریکا چون دیدند ترامپ با تمامی سر و صداها نتوانست کاری کند در خفا به ما پیشنهاد مذاکره می‌دهند.

وی افزود: این جمهوری اسلامی است که قدرت منشا گرفته از ایمان یک ملت با یک رهبری مدبر است و آمریکایی‌ها اگر بخواهند امنیت و ثبات استقلال سیاسی خود را تضمین کنند باید با جمهوری اسلامی همراه شوند.

منبع: تسنیممهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی