مازندران

آغاز اعزام زمینی به کربلا از مازندران

شناسه خبر: 68270 سرویس: استانی

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: سفرهای زمینی به عتبات عالیات از روز گذشته در مازندران از سر گرفته شد و یک گروه زمینی به این سفر معنوی مشرف شدند.


سید حبیب‌الله ساداتی درباره از سرگرفتن سفرهای زمینی عتبات عالیات در مازندران، اظهار کرد: سفرهای زمینی به عتبات عالیات از دو روز گذشته در مازندران از سر گرفته شد و یک گروه زمینی به این سفر معنوی مشرف شدند.

وی افزود: سفرهای معنوی عتبات عالیات به‌صورت زمینی تا ۲۳ اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.

مدیرکل حج و زیارت مازندران بیان کرد: از ۲۴ اسفند ماه اعزام عتبات عالیات نوروزی را خواهیم داشت که در این طرح زائرانی که قبلا ثبت‌نام کرده بودند پس از انجام قرعه‌کشی اعزام خواهند شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه نتایج قرعه‌کشی عتبات عالیات نوروزی نیز روزهای آینده اعلام خواهد شد، تصریح کرد: اعزام عتبات عالیات نوروزی تا ۳۰ فروردین ماه سال ۹۹ ادامه خواهد داشت.

ساداتی خاطرنشان کرد: همچنان تاکید ما بر هوشیاری زائران است که فریب دفاتر غیرمجاز و آزادبرها را نخورند، چراکه زائران بسیاری به‌دلیل فریب این دفاتر با مشکلات بسیاری مواجه شدند.

وی در پایان درباره ثبت‌نام زائران حج تمتع ۹۹، گفت: زائران از ۹ اسفند برای ثبت‌نام باید به کاروان‌ها مراجعه کنند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی