سرپرست اداره‌کل عتبات سازمان حج و زیارت تاریخ پیش‌ثبت‌نام‌های عتبات نوروزی و نحوه حضور و قرعه‌کشی متقاضیان را اعلام کرد.

اعلام زمان شروع ثبت‌نام‌های نوروزی عتبات عالیات

شناسه خبر: 7075 سرویس: اجتماعی

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت درباره برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته برای نامنویسی سفر زائران به عتبات عالیات در ایام نوروز 98 اظهار کرد: سازمان حج و زیارت در راستای ایجاد رفاه و سهولت بیشتر و به‌منظور پیشگیری از ازدحام علاقمندان تشرف به سفر زیارتی عتبات مقدسه در دفاتر خدمات زیارتی، اقدام به ایجاد سامانه پیش‌ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات کرده است.


وی افزود: متقاضیانی که قصد تشرف به عتبات عالیات در دوره آتی از تاریخ 24 اسفند ماه تا 8 فروردین ماه سال 98 را دارند باید با رعایت موارد مربوط به نام‌نویسی و تکمیل فرم مربوط در سایت (atabat.haj.ir) برای خود و همراهانشان پیش‌ثبت‌نام کنند.

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: شروع پیش‌ثبت‌نام از ساعت 9 صبح روز شنبه 6 بهمن ماه امسال خواهد بود که پایان آن نیز دوازدهم بهمن ماه پیش‌بینی شده است.

به‌گفته آقایی، زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی نیز بعد از پیش‌ثبت‌نام‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد و نتایج به‌روی سایت پیش‌ثبت‌نام (atabat.haj.ir) قابل رؤیت خواهد بود.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی