قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: رئیس‌جمهور تأکید ویژه‌ای بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر اردبیل دارد و تا پایان سال آینده پرونده مساکن مهر دارای معارض‌ بسته می‌شود.

پرونده پروژه‌های مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود

شناسه خبر: 7147 سرویس: اجتماعی

احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: رئیس جمهور تأکید ویژه‌ای بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر اردبیل دارد و تا پایان سال آینده پرونده مساکن مهر معارض‌دار بسته می‌شود و با جدیت پیگیر این امر هستیم تا پرونده این مسکن مهر بسته شود.


وی با اشاره به این‌که دو میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد افزود: از این تعداد دو میلیون مسکن ساخته شده و مابقی نیز در حال اتمام است.قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام پروژه‌های مسکن مهر برای وزارت راه و شهرسازی اهمیت بسیاری دارد و درصدد هستیم این پروژه‌ها را به اتمام برسانیم تا دغدغه و نگرانی صاحبان مسکن مهر به اتمام برسد.

مهرآبادی بیان کرد: در حال حاضر 200 هزار واحد مسکن مهر در اردبیل باقی مانده است و تا پایان سال آینده تحویل داده می‌شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: فراهم کردن زیرساخت‌های مسکن مهر اولویت اساسی است و در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته تا صاحبان مسکن مهر دغدغه‌ای نداشته باشند.


وی افزود: سهم استان اردبیل از مسکن مهر بیش از 46 هزار مورد بود که تنها 800 مورد از مسکن مهر اردبیل باقی مانده و تا شهریور سال آینده بقیه به بهره‌برداری می‌رسد.

مهرآبادی از برنامه‌ریزی برای احداث 6 باب مدرسه در شهرک‌های جدید التأسیس خبر داد و ادامه داد: این امر می‌تواند گام بزرگی در برطرف کردن دغدغه‌های آموزشی خانواده‌ها بردارد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی