رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر اظهار داشت: طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس با اعتبار ۱۰۳ میلیارد تومان با ظرفیت تولید شمش منیزیم ‌زمینه اشتغال ۱۳۰ نفر را به همراه دارد.

تکمیل چرخه ‌تولید شمش منیزیم ایران در ملایر

شناسه خبر: 7165 سرویس: اقتصادی

داریوش صفاری گفت : یکی از این طرح‌های اجرایی شامل طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس با ظرفت تولید 12 هزار تن فروسیلیسم با سیلیکون بیش از 55 درصد وزنی و اعتبار بیش از 8 میلیارد تومان است که زمینه اشتغال 130 نفر را فراهم می‌کند.


صفاری تصریح کرد: شرکت آهن و سیلیس آذرخش نیز با اعتبار بیش از 50 میلیارد تومان و ظرفیت تولید سالانه 12 هزار تن فروسیلیسم و سه هزار و 600 تن پودر میکروسلیکا همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود. با راه‌اندازی این شرکت برای 120 نفر اشتغال ایجاد می‌شود .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر گفت: آغاز عملیات اجرایی سه طرح بزرگ فروسیلیس شامل شرکت فرو آلیاژ آسا آذین با اعتبار 71 میلیارد و 800 میلیون تومان و ظرفیت تولید فروسیلیسم با سیلیکون بیش از 55 درصد وزنی واشتغالزایی برای 145 نفر از دیگر طرح‌های ما است.صفاری تصریح کرد: طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس با اعتبار 103 میلیارد تومان با ظرفیت تولید شمش منیزیم که زمینه اشتغال 130 نفر را به همراه دارد و آغاز عملیات اجرایی شرکت فولاد آلیاژی ملایر با ظرفیت تولید شمش فولاد سبک آلیاژی و میلگرد و64 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار و اشتغالزایی برای 130 نفر از دیگر برنامه‌های این اداره است.

وی اظهار داشت: طرح توسعه شرکت‌های بافتسان و بافتینه ملایر به ترتیب با 149 میلیارد تومان و 10 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی برای 252 نفر در دو شرکت نیز از دیگر طرح‌های صنعتی این شهرستان در ایام دهه فجر است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایرگفت: شرکت نورد لوله آریا با سرمایه‌گذاری 4 میلیارد و 500 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 22 نفر با ظرفیت تولید محصولاتی چون لوله درز‌دار فولادی خطوط نفت و‌گاز از دیگر طرح‌های صنعتی ملایر است که همزمان با ایام دهه فجر مورد بازدید مسئولان قرار می‌گیرد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی