تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری "حج تمتع" تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۸۵ باید نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه حج تمتع اقدام کنند.

تکمیل سریعتر اطلاعات برای ودیعه گذاران حج تا پایان بهمن ۸۵

شناسه خبر: 7186 سرویس: اجتماعی

سازمان حج و زیارت اعلام کرد با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای حج تمتع 98، تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری تا پایان بهمن ماه سال 1385 باید نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه حج تمتع اقدام کنند.


در اطلاعیه این سازمان آمده است: با حول و قوه الهی و با عنایت به فراهم شدن مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال 1398 برای حضور عزتمندانه زائرین کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی، برنامه‌ریزی برای تشرف دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع که تا تاریخ 30 بهمن 1385 در شعب بانک ملی ایران اقدام کرده‌اند، فراهم شده است.

از این رو چنانچه هر یک از ودیعه‌گذاران، تاکنون اقدام لازم برای بروزرسانی و تکمیل اطلاعات خود نکرده‌اند، ضروری است همه آنها به ویژه دارندگان قبوض ثبت نامی تا تاریخ 30 بهمن 1385، در اسرع وقت با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir اقدام لازم به‌عمل آورند.


نحوه و چگونگی انجام مراحل بعدی انتخاب و ثبت‌نام در کاروان‌های مورد نظر در دهه اول اسفند ماه سال جاری اعلام خواهد شد، بدیهی است در صورت عدم اقدام لازم توسط مشمولان تشرف در مهلت مقرر یاد شده، این سازمان اولویت‌های اسفند ماه سال 1385 به بعد را به صورت روز شمار فراخوان خواهد کرد.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی