حجت الاسلام هاشمی از آغاز ثبت نام کاروان‌های راهیان نور شهید صیاد شیرازی, شهید باقری و شهید برونسی خبر داد.

آغازثبت‌نام کاروان‌های راهیان نور

شناسه خبر: 7199 سرویس: اجتماعی

حجت الاسلام سید محمد هاشمی مدیرعامل موسسه طلایه داران نور آفاق و مسئول ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی, شهید باقری و شهید برونسی از آغاز ثبت نام کاروان‌های راهیان نور خبر داد و گفت: کاروان زائران راهیان نور در قالب ستاد شهید صیاد شیرازی در بازه ای سه روزه از چهاردهم اسفند 97 لغایت پنجم فروردین 98 از یادمان‌های اروند,علقمه, شلمچه,طلاییه, هویزه, دهلاویه, میشداغ, چزابه, فکه و گلزار شهدای آبادان بازدید خواهند کردند.


وی افزود: در کنار بازدید زائران از مناطق عملیاتی دفاع مقدس, فعالیت‌های فرهنگی شامل روایتگری, فضاسازی, آماده سازی مقرها و برنامه‌های جانبی در اردوگاه‌ها در ستاد شهید صیاد شیرازی در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام هاشمی در ادامه گفت: اعزام کاروان‌های ستاد راهیان نور شهید باقری که ویژه خودروهای شخصی است نیز از 26 اسفند 97 لغایت ششم فروردین 98 آغاز خواهد شد.خانواده ها در بازه های سه روزه به همراه راوی و هدایتگر کاروان از یادمان‌های علقمه, شلمچه, طلائیه, هویزه, فکه و یادمان شهید باقری بازدید کرده و برگزاری برنامه های تفریحی و خانوادگی از دیگر برنامه های ستاد راهیان نور شهید باقری برای زائران مناطق عملیاتی جنوب است.

وی گفت که امسال عملیات فرهنگی و رزم شبانه در پادگان میشداغ برای هر سه ستاد با محتوای قوی‌تر و جذاب برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 17 هزار و 500 نفر توسط ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی, شهید باقری و شهید برونسی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند, گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در این اردوها به دنبال ایجاد افزوده معنوی از لحاظ سیاسی و فرهنگی و آشنایی زائران با معارف دفاع مقدس هستیم.

مسئول ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی, شهید باقری و شهید برونسی در توضیح این سه ستاد گفت که ستاد شهید صیاد شیرازی برای افرادی است که می‌‌خواهند خود کاروان به مناطق عملیاتی ببرند و ما وسایل نقلیه و اسکان آن‌ها را تأمین می‌کنیم. در ستاد شهید باقری خانواده ها با خودرو شخصی خود از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید می‌کنند و ستاد شهید برونسی مخصوص اعزام‌های انفرادی است.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این کاروان ها اظهار کرد: ثبت نام در این کاروان ها از هفته اول بهمن ماه آغاز شده و علاقه مندان می‌توانند به سایت راهیان نور ستاد شهید صیاد شیرازی, شهید باقری و شهید برونسی به نشانی www.rahiyannoor.ir مراجعه کنند.

مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی