وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلاتی نظیر تغییر قیمت مبنا و عدم تامین منابع در روند ساخت مسکن مهر ایجاد شده که دولت تلاش دارد این مشکلات را در مدت یک سال برطرف کند.

مشکلات مسکن مهر تا سال آینده برطرف مشود.

شناسه خبر: 7203 سرویس: اقتصادی

در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از پروژه مسکونی 512 واحدی تعاونی مسکن فرهنگیان شیراز، با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیمی استاندار فارس و جمعی از مسوولان آغاز شد.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم، اظهار داشت: تاکنون بیش از یک میلیون واحد مسکونی توسط تعاونی‌های مسکن در کشور ساخته شده است.

محمد شریعتمداری با اشاره به تلاش دولت برای تکمیل واحد‌های باقی مانده پروژه مسکن مهر در کشور، افزود: در بعضی از تعاونی‌ها، مشکلاتی مطرح شده که باید با نظارت بیشتر این مسائل را مرتفع کرد.


وی از همکاری گسترده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل و ساخت یک میلیون واحد مسکن مهر در قالب تعاونی‌های کشور خبر داد و گفت: مشکلاتی به لحاظ تغییر قیمت مبنا و عدم تامین منابع در روند ساخت مسکن مهر ایجاد شده که دولت همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این مشکلات در مدت یک سال برطرف کند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی