مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر 34 طرح کارآفرینی در این استان به بهره برداری می رسد.

۳۴ طرح کارآفرینی در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد

شناسه خبر: 8259 سرویس: کسب و کار

به گزارش آیان نیوز علیرضا آخوندزاده روز چهارشنبه در بوکان افزود: برای اجرای این طرح ها ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت و برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال فراهم شده است.


وی ادامه داد: این طرح ها در بخش های کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن، صنایع دستی و گردشگری مصوب شده است.
آخوندزاده در خصوص اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان اظهار داشت: طی سال جاری ۳۰ درصد مازاد بر اعتبارات قبلی در آذربایجان غربی افزایش اعتبار وجود داشته است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی در خصوص اعتبارات بوکان نیز گفت: سهم این شهرستان از لحاظ توزیع اعتبارات ۳۰ میلیارد ریال بوده که همه این اعتبارات تاکنون جذب و برای ۱۰۰ نفر نیز زمینه اشتغال فراهم شده است.
وی با بیان اینکه بوکان ظرفیت جذب تسهیلات بیشتری را نیز دارد، اضافه کرد: با اجرای طرح های اشتغال زایی در روستاها شاهد کاهش حاشیه نشینی در مناطق شهری خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، ماموریت صندوق کار آفرین امید تجهیز سپرده های خُرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب و کارهای خرد کم سرمایه با محوریت فعالیت های کارآفرینانه، نیازهای منطقه ای، توسعه کسب و کارهای IT محور است.
در ایام دهه فجر امسال در شهرستان بوکان ۱۰ طرح تولیدی و صنعتی با تسهیلات صندوق کارآفرین امید به بهره برداری رسید.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی