سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسط دولت تا دو سال آینده ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود.

احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور

شناسه خبر: 8281 سرویس: اقتصادی

وی بیان کرد: در حوزه مسکن روستایی و بافت‌های فرسوده نیز برنامه‌ریزی اساسی داریم تا بتوانیم شرایط خوبی را در این زمینه ایجاد کرده و با ارائه تسهیلات و فرهنگ‌سازی مناسب این مشکل را برطرف کنیم.


سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئله مسکن به عنوان یک موضوع مهم مطرح است ولی متاسفانه در گذشته اقدامات قابل قبولی در حوزه مسکن انجام نشده و مشکلات زیادی به وجود آمده است.

بدری بیان کرد: دولت در گذشته عزم جدی در ارتباط با حوزه مسکن نداشت ولی در حال حاضر برنامه‌ریزی اساسی در این زمینه دارد و امیدواریم شاهد تحول عظیمی در این زمینه باشیم.وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها در کشور موضوع مسکن است که مجلس نیز تمام تلاش خود را برای برطرف کردن دغدغه‌های مردم با استفاده از تسهیلات مبنای کار قرار داده تا مشکلات در این زمینه به حداقل برسد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از برنامه‌ریزی برای حل مشکل مسکن خبر داد و گفت: برطرف‌سازی مشکلات در این زمینه باید توسط دولت انجام شود تا مردم دغدغه‌ها و نگرانی‌هایشان برطرف شود.


بدری افزود: انتظار می‌رود دولت تسهیلات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای احداث مسکن ارائه کند که خوشبختانه در لایجه بودجه سال آینده در این زمینه اعتبارات خوبی تخصیص یافته و از صندوق توسعه ملی نیز اعتبارات خوبی تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به این که مشکلاتی در حوزه مسکن مهر نیز داریم که نیاز است این مشکلات به طور اساسی برطرف شود تا دغدغه چندین ساله صاحبان مساکن مهر برطرف شود گفت: در استان اردبیل نیز مشکلاتی در حوزه مسکن مهر داریم که باید مسئولان مسکن مهر به اردبیل سفری داشته باشند و از نزدیک در جریان مشکلات باشند.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی
اظهارات مهم علی اکبر صالحی: اگر ایران به روسیه، چین یا آمریکا بچسبد فاجعه ست؛ در مثلث این سه کشور، باید در وسط بایستیم / تهران باید از فرصت ها و نقاط ضعف موجود استفاده بکند
اظهارات مهم علی اکبر صالحی: اگر ایران به روسیه، چین یا آمریکا بچسبد فاجعه ست؛ در مثلث این سه کشور، باید در وسط بایستیم / تهران باید از فرصت ها و نقاط ضعف موجود استفاده بکند