مازندران

تردد بین شهری کارکنان در مازندران فقط با حکم ماموریت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت که از فردا یکشنبه نهم فروردین تردد بین شهری کارکنان دولت و دیگر شاغلان دستگاه‌ها و سازمان ها و نهادها در استان تنها با در دست داشتن حکم ماموریت امکان‌پذیر است و افرادی که چنین حکمی نداشته باشند نمی توانند با خودروی شخصی تردد کنند.

ربیعی:

اتخاذ تمهیدات قانونی برای افراد مبتلا به کرونا که از قرنطینه کردن خود تبعیت نکنند

سخنگوی دولت گفت: مبتلایان به کرونا که از پروتکل‌ها و توصیه‌ها برای قرنطینه کردن خود تبعیت نکنند، کمیته اجتماعی و امنیتی تمهیدات حقوقی و قضایی برای وادار کردن این افراد اتخاذ خواهد کرد تا آن‌ها به اجبار تن دهند و به عنوان حامل ویروس در جامعه نباشند.

بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب درباره تئاتر

رهبرمعظم انقلاب با بیان آنکه وقتی در یک جامعه بشر بخواهد از لحاظ مادی، معنوی، فکری و ذهنی کمال پیدا کند، باید هنر در او رشد پیدا کند فرموده‌اند: اعتقاد ما این است؛ یعنی این از اصول جهان بینی ماست که هنرها باید همه رشد کنند؛ از جمله هنر نمایش که از بسیاری از انواع دیگر هنر زبان رساتر و بلیغ‌تری دارد.

مازندران

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران از آحاد مردم شریف استان برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دعوت بعمل آوردند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران از آحاد مردم شریف استان دعوت کردند تا با رعایت همه جزییات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و استمرار ماندن در خانه، زمینه قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و کنترل این بیماری را فراهم آورند. ‎

رییس جمهوری در تماس‌های جداگانه با وزیران بهداشت،

رییس جمهوری در تماس‌های جداگانه با وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشک، کشور و نفت با تاکید بر پاسخگویی به هنگام، رفع شبهه ها و مقابله با شایعه ها در فضای عمومی کشور گفت: در روند اجرای طرح فاصله‌گذاری باید از هرگونه اقدام سهل‌گیرانه یا سخت‌گیرانه پرهیز شود.

قطع زنجیره انتقال کرونا و ورود طب سنتی و مکمل ظرفیتی ارزشمند

مدیرکل پیشین دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ورود طب سنتی و مکمل در کنار پزشکی رایج می‌تواند به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند، بهره‌گیری از این ۲ حوزه پزشکی، سبب هم افزایی در پیشگیری و درمان این بیماری می‌شود.

مازندران

تنفس کرونایی به طبیعت مازندران/ طبیعت مازندران ۱۳ فروردین از کسی میزبانی نمی‌کند

استاندار مازندران با تاکید بر این که امسال مازندران روز طبیت نخواهد داشت ، گفت : تمامی مجموعه‌های طبیعت‌گردی و پارک‌های جنگلی مازندران تا ۱۵ فروردین تعطیل و ورورد مسافران به آن ممنوع است.

رییسان مجالس ایران و روسیه برای مقابله با کرونا رایزنی کردند

رییس مجلس شورای اسلامی و رییس دومای دولتی فدراسیون روسیه در مکالمه تلفنی، پیرامون گسترش مناسبات دوستانه فیمابین، آثار و تبعات جهانی شیوع ویروس کرونا و بررسی راه­‌های مقابله مشترک با آن، به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

معاون اول رییس جمهوری:

تلاش می‌کنیم کالاها به وفور و قیمت حداقلی در اختیار مردم قرار گیرد

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه تصمیمات خوبی در ستاد اقتصادی دولت برای کاستن از تبعات شیوع کرونا در حوزه تولید و اقتصاد اتخاذ شده، گفت: تلاش می‌کنیم همه کالاها به وفور و به قیمت حداقلی در اختیار مردم قرار گیرد.


برگزیده
یاداشت