عرضه اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان با کیفیت و ارزان در میادین میوه و تره‌بار

شناسه خبر: 113681 سرویس: اجتماعی

معاون استاندار تهران گفت: اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان در تهران با متولی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در ۴۰۰ بازارچه برای دسترسی آسان ویژه عموم مردم برپا می‌شود و اقلام با کیفیت و ارزان و با اختلاف قیمت حداقل ۴۰درصد عرضه می‌شود.


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد علیمهری با اشاره به ایام پیش رو عید نوروز و ماه مبارک رمضان ماه عبودیت و بندگی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز و اهمیت بهره‌مندی مردم از اجناس با کیفیت ایرانی، 9 نمایشگاه بهاره در شهرتهران و حداقل یک نمایشگاه در هر شهرستان استان از 15 تا 25 اسفندماه به مدت 10روز برپا می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان افزود: اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان در تهران با متولی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در 400 بازارچه برای دسترسی آسان ویژه عموم مردم برپا می‌شود البته این بازارچه‌ها در شهرستان‌ها با متولی‌گری تعاونی روستایی میوه با کیفیت و  ارزان و اختلاف قیمت حداقل 40درصد در اختیار مردم می‌گذارد.
عرضه اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان با کیفیت و ارزان در میادین میوه و تره‌بار

معاون استاندار تهران با تاکید بر تهیه بلامانع کالاهای کالابرگی تاکید و خاطرنشان کرد: در تامین کالای کالابرگ در استان تهران هیچ محدودیتی نداریم. تعداد فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ 31 هزار و 696 فروشگاه در استان است که از این تعداد 14هزار و 802در شهر تهران و 16هزار در سطح شهرستان‌های استان تهران فعال است.مهمترین عناوین
مهمترین عناوین سیاسی