اعزام ۳۹ هزار و ۶۳۵ ایرانی به حج تمتع ۱۴۰۱/ کسانی که امسال مشمول تشرف نیستند، انصراف ندهند

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات حج تمتع ۱۴۰۱ گفت: براساس تازه ترین اعلام رسمی وزارت حج و عمره عربستان، تعداد اختصاص یافته به جمهوری اسلامی ایران در حج امسال ۳۹ هزار و ۶۳۵ نفر است.

یک تصمیم ناگهانی؛ محل برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تغییر کرد

در حالی که کم‌تر از یک ماه تا آغاز برپایی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران باقی مانده است، شورای ترافیک شهر تهران، در تصمیمی ناگهانی، تصویب کرد این رویداد فرهنگی، به جای مصلا، باید در شهر آفتاب برگزار شود.

اطلاعیه دفتر رهبر انقلاب درباره برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه (س)

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم‌ عزاداری ایام فاطمیه در حسینیه امام خمینی(ره) به صورت عمومی برگزار نمی‌شود و مشروح برنامه‌های عزاداری در حضور رهبر انقلاب اسلامی از شبکه‌های تلویزیونی پخش خواهد شد.

استاد تمام و رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر مهدی علائیان کاندیدای 18امین دوره هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

دکتر مهدی علائیان با شناسه نامزدی 1577 کاندیدای 18امین دوره هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات. 4044 واجد مدیران مسئول در هیات واجدین شرایط جهت رای دادن هستند.

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت امام سجاد علیه‌السلام

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت امام سجاد علیه‌السلام شامگاه دوشنبه با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تأکید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رعایت دستورالعملهای ستاد ملی مقابله با کرونا بدون حضور جمعیت برگزار شد.

تاسوعا؛ تجلی رشادت‌های علمدار نهضت حسینی

تاسوعای حسینی یکی از مهم‌ترین رویدادهای تاریخ اسلام برای شیعیان به شمار می‌رود در آن حضرت عباس(ع) برای حفظ و تحکیم مبانی حقیقی اسلام در مقابل زورگویان ایستادگی کرد و با ایثار و رشادت خویش در تاریخ اسلام ماندگار و به عنوان نماد حق‌طلبی در میان شیعیان شناخته شد.


برگزیده
یاداشت