گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام ثمری: امام حسین (ع) چه زمانی به عزاداران نگاه می‌کند؟ / راه‌های شناسایی تفکرات «شیعه انگلیسی»+فیلم

حجت‌الاسلام‌‌ ثمری با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) درباره نگاه محبت‌آمیز امام حسین (ع) به عزاداران، نسبت به دام شیعه انگلیسی برای هیئات هشدار داد.

Default Image

فراخوان مقاله هفتمین کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

به منظور فراهم آوردن فرصت مناسب برای ارائه‌ آخرین دستاورد­های پژوهشی و یافته­‌های علمی و تبادل نظر اساتید، محققان و پژوهشگران در زمینه نظریه گراف، ترکیبیات، ریاضیات گسسته، کد و رمز و علوم کامپیوتر، «هفتمین کنفرانس ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات »، در روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۴۰۱ بصورت مجازی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.

اعزام ۳۹ هزار و ۶۳۵ ایرانی به حج تمتع ۱۴۰۱/ کسانی که امسال مشمول تشرف نیستند، انصراف ندهند

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات حج تمتع ۱۴۰۱ گفت: براساس تازه ترین اعلام رسمی وزارت حج و عمره عربستان، تعداد اختصاص یافته به جمهوری اسلامی ایران در حج امسال ۳۹ هزار و ۶۳۵ نفر است.

یک تصمیم ناگهانی؛ محل برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تغییر کرد

در حالی که کم‌تر از یک ماه تا آغاز برپایی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران باقی مانده است، شورای ترافیک شهر تهران، در تصمیمی ناگهانی، تصویب کرد این رویداد فرهنگی، به جای مصلا، باید در شهر آفتاب برگزار شود.

اطلاعیه دفتر رهبر انقلاب درباره برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه (س)

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم‌ عزاداری ایام فاطمیه در حسینیه امام خمینی(ره) به صورت عمومی برگزار نمی‌شود و مشروح برنامه‌های عزاداری در حضور رهبر انقلاب اسلامی از شبکه‌های تلویزیونی پخش خواهد شد.

استاد تمام و رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر مهدی علائیان کاندیدای 18امین دوره هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

دکتر مهدی علائیان با شناسه نامزدی 1577 کاندیدای 18امین دوره هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات. 4044 واجد مدیران مسئول در هیات واجدین شرایط جهت رای دادن هستند.


برگزیده
یاداشت